Laimalux

Zvaigžņu salons

Izstādes BALTIC STYLE & BEAUTY ietvaros tika organizēts konkurss – šovs „ZVAIGŽŅU SALONS’2007”, kas Latvijā un Baltijas valstīs notika pirmo reizi. Modeļi bija gan jaunie, gan atpazīstamie Latvijas mūziķi, kuriem organizatori veidoja jaunu skatuves tēlu. Šogad modeļu lomā iejutās Candy, grupa Crowd, Ance Krauze, Rūta Reinika, grupa Red Bee, dziedātāja Amber, Vasilisa, Jeļizaveta Ježova, Ilona Bagele un ogrēniete Alise Ketnere.  

Ar katru modeli strādāja kāds no slaveniem Rīgas modes saloniem, kuru speciālisti veidoja tērpus, meikapu un matu sakārtojumu, vēlāk ar modeļiem strādāja fotogrāfi un tika izveidoti plakāti. Darbu rezultātus vērtēja gan alternatīvā, gan profesionālā žūrija. 

Alise Ketnere konkursam bija sagatavojusi Haralda Sīmaņa 1980.gadā sarakstīto dziesmu „Ezers”, un viņas skatuves tēls bija “dvēseles lidojums”. Ar Alisi strādāja  salona Laimalukss friziere Olga, make-up veidoja Karina, bet kleitu modelēja un šuva Zane Pallo – pasaules vicečempione stila meistarībā un asociatīvā tēla veidošanā. Kleitas pagatavošanā tika izmantoti 1000 svarowsky akmentiņi un 140 ar rokām sašūtas lapiņas. 

Alisei fotosesiju un plakātu gatavoja jaunie fotogrāfi no Ogres – Gundega Deģe un Andrejs Vahruševs. Fotosesija noritēja Lielvārdē, pie vecajām pilsdrupām. 

Sīvā konkurencē Alise ieguva trīs balvas – festivāla patroneses Laimas Vaikules balvu, balvu no žurnāla „Adams un Ieva”, kā arī balvu no šova organizatoriem – SIA LATEXPO.

Gundegas Deģes un Andreja Vahruševa foto  

jveart